خدمات ICOTP

وقت سفارت

اگر قصد سفر به کشورهای خارجی دارید باید با کلمه وقت سفارت آشنا باشید. اولین قدم برای اینکه بتوانید از کشور خارج شوید و وارد کشور مقصد بشوید باید اجازه ورود به کشور مقصد داشته باشید، برای گرفتن ویزا یا همان اجازه ورود به کشور مقصد ویزا دریافت کرد. برای گرفتن ویزا ممکن است نیاز به حضور در سفارت و یا نیاز به انگشت نگاری و یا مصاحبه با افسران ویزا کشور مقصد داشته باشید برای مراجعه حضوری بدون وقت قبلی امکان ورود نیست برای جلوگیری از ازدحام جمعیت و نظم در روند پرونده ، باید وقت سفارت داشته باشید. برای گرفتن وقت سفارت می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

انواع وقت سفارت

وقت فوری : برای اشخاصی گرفته می شود که نیاز است در تاریخ خاصی در مراسمی در کشور مقصد حضور داشته باشند. برای گرفتن وقت فوری باید مدارک معتبر که می توان دعوتنامه جلسه علمی یا تجاری و یا نامه دانشگاه برای دانشجویان معرفی و به سفارت ارائه کرد.که در بعضی از مواقع این وقت با هزینه بیشتری برای متقاضی انجام می شود.

وقت عادی : یعنی در بازده زمانی مشخص و البته بیشتر از وقت فوری در سفارت حاضر شوید.

برای گرفتن وقت سفارت متاسفانه برخی از کشورها در ایران دارای سفارتخانه نیستند به همین دلیل افراد متقاضی برای مصاحبه باید به کشور واط که دارای کنسولگری است سفر کنند. کشورهای نظیر انگلیس، کانادا، آمریکا برای انجام کارهای مربوط به درخواست ویزا باید به کشور ترکیه، ارمنستان و یا امارات سفر کنید.

البته لازم به ذکر است برای سفر به این کشورها قبل از حضور باید وقت سفارت بصورت آنلاین دریافت کرده و زمان حضور در سفارت را مشخص نمایید تا در زمان درست وارد سفارت مربوطه شوید

این مراحل نیاز به تجربه و مهارت و زمان لازم دارد پیشنهاد ما به شما این است که  بی دغدغه و راحت با پیگیری های به موقع از طرف موسسه تصمیم گیری صنعت گردشگری بین الملل ما درخواست وقت سفارت خود را به ما بسپارید سال ها تجربه  باعث شده با افتخار پیشنهاد یک راه سریع و مطمئن را به شما ارائه دهیم.

بامشاوران ما تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا